SAUGŪS IR ŠIUOLAIKIŠKI NAMAI

Jeigu Jus planuojate įsirengi būstą, domina Jūsų būsto modernumas, apgalvoti, šiuolaiškiški sprendimai ir saugumas, apsauga nuo gaisro ir vagysčių arba Jums reikalinga techninė informacija instaliuojant sistemas, paspauskite šį mygtuką ir parašykite mums laišką, mūsų specialistai suteiks Jums konsultacijas visais rūpimais klausimais. Taip pat mes padėsime surasti specialistą, galintį sumontuoti jūsų techniką arba pasirūpinsime darbų atlikimu patys.
Taip pat galite skambinti: +370 6 011 4910
ELEKTRONIKOS SISTEMŲ PARDAVIMAS IR MONTAVIMAS, PRIEŽIŪRA

Mūsų paslaugos namams

Būsto automatika ir padėties stebėjimas

Vandens nuotekio stebėjimas. Automatinė kambarių temperatūra. Oro kokybės stebėsena. Automatiškai atsidarančios garažo durys.

Apšvietimo valdymo automatika

Jaukus ir neišbudinantis automatinis apšvietimas vidurnaktį. Vakaro metu mažėjantis apšvietimo intensyvumas ir šiltėjančios spalvos.

Asmeninių duomenų saugyklos

Praktiškai kiekvienas šiuolaikinis žmogus buvo susidūręs su negrįžtamu asmeninių failų praradimu. Mes žinome kaip to išvengti.

Namo interneto tinklas

Suprojektuosime ir įrengsime interneto ryšio tinklą pagal jūsų poreikius atitinkančią greitaveiką. Pasiūlysime belaidžio ryšio sprendimus.

Lauko teritorijų signalizacijos

Suprojektuosime ir įrengsime sistemą skirtą stebėti bet kokį patekimą į lauko teritoriją.

Apsaugos ir gaisro signalizacijos

Suprojektuosime ir įrengsime nuo paprastos iki moderniausios pastato stebėjimo sistemos. Montavomo darbus atliksime pagal LR reikalavimus, padėsime išvengti projektavimo klaidų.

Vaizdo stebėjimo sistemos

Šiuolaikinį būtą jau sunku įsivaizduoti be stebėjimo kamerų sistemos. O ir stebėti teritorijas, namus, sodo namelį dar niekada nebuvo taip paprasta.

Vaizdo telefonspynės ir pasikalbėjimo įranga

Pasikalbėjimo sistema tarp kambarių ar patalpų. Vaizdo skambutis nuo lauko vartelių ar paradinių namo durų.

Kodėl rinktis mus

ŽINOME KAIP

KONKURENCINGA KAINA

SERTIFIKUOTI SPECIALISTAI

ILGALAIKIS SERVISAS

KAS MES

Esame nuo  2017 metų sėkmingai dirbanti pastatų skaitmeninio ir analoginio ryšio, pastatų elektronikos valdymo, kontrolės bei automatikos sistemų montavimo ir aptarnavimo įmonė.

Esame gamintojų sertifikuoti specialistai.

 

Šviesi erdvė, UAB

Pramonės pr. 15A, Kaunas

El. paštas: info@pastatuelektronika.lt

Mob. tel.: +37060114910

Teikiame pasiūlymus nemokamai

Visus besikreipiančius konsultuojame nemokamai. Klientams užsakiusiems mūsų paslaugas, sistemos projektavimo darbai atliekami nemokamai. Pagal jūsų poreikius skaičiuojame sąmatas, teikiame pasiūlymus.